پنج دلیل عمده اختلالات ناگهانی شبکه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


پس از اینکه تیم‌های IT یک راهکار نظارت بر پهنای باند را پیاده سازی می‌کنند، موردی بوجود خواهد آمد: آنها نقش نگهبانان شبکه را بر عهده می‌گیرند. بیشتر راه کارهای نظارت بر پهنای باند، امکان تشخیص اخطارها و ریشه مشکلات در ترافیک شبکه را برای تیم IT توسط ارتباط با داده‌ها از طریق واسط های گرافیکی تسهیل می‌کند. دلایل بسیار متنوعی برای افزایش حجم بار شبکه وجود دارد و بعنوان یک ادمین سیستم خوب شما بایستی بتوانید دلیل اصلی مصرف غیرعادی از پهنای باند را بیابید. بیش از 10 سال است که همراه با مشتریانمان بر روی مسئله تشخیص افزایش ناگهانی استفاده از پهنای باند شبکه کار کرده ایم. بر اساس بازخوردی که از مشتریان داشته ایم، پنج علت معمول افزایش ناگهانی ترافیک شبکه را شناسایی کرده ایم.

فرایندهای برنامه ریزی شده تهیه نسخه پشتیبانی در شبکه محلی (LAN)
تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای بسیار ضروری است. بیشتر شرکت‌ها برنامه مشخصی برای تهیه نسخه پشتیبان دارند که در بازه‌های زمانی مشخص یا ساعات مشخصی در روز فعال می‌شود. از آنجا که نسخه های پشتیبان معمولاً حجم زیادی داده را شامل می‌شوند، تا زمانی که تکمیل شوند می‌توانند بخش زیادی از ترافیک شبکه را به خود اختصاص دهند. ممکن است این عملیات 1 گیگابایت پهنای باند را به خود اختصاص دهد و باعث افزایش شدید ترافیک شود. همچنین بهتر است که فرایند بروزرسانی را در ساعات غیر کاری انجام دهید، بالاخص اگر این فرایند حجم بالایی داده را شامل شود و هر روز اجرا شود (که البته ضروری است). اگر شرکت شما در چندین منطقه زمانی قرار دارد، بازه زمانی خاصی را در نظر بگیرید که کمترین تاثیر را بر کسب و کار شما بگذارد.

برای مطالعه‌ی ادامه‌ی مقاله به لینک زیر مراجعه کنید:

ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://danapardaz.avablog.ir/post/159
  • کلمات کلیدی: شبکه ,پهنای ,نسخه ,زمانی ,افزایش ,باند ,پهنای باند ,تهیه نسخه ,ترافیک شبکه ,اختلالات ناگهانی ,ناگهانی شبکه ,عمده اختلالات ناگهانی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل